राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देनले आज बझाङमा हुने चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्ने

बझाङ मुख्य खबर राजनीति समाचार सुदुरपश्चिम

बझाङ :  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) का अध्यक्ष राजेन्द्र लिङदेनले आज राप्रपा बझाङको चुनावी आमसभालाई सम्बोधन गर्ने भएका छन् ।

अध्यक्ष लिङदेनले बझाङको सदरमुकाम चैनपुरको खुल्लामञ्चमा हुने चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्ने भएका हुन् ।अध्यक्ष लिङदेनले बझाङमा हुन लागेको बझाङ निर्वाचन क्षेत्र १ को उपचुनावको चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको राप्रपा बझाङका अध्यक्ष विरेन्द्र मल्लले बताए ।

आज हुने चुनावी सभालाई अध्यक्ष लिङदेनसहित राप्रपाका उपाध्यक्ष रविन्द्र मिश्र एवं बझाङ प्रदेशसभा निर्वाचन क्षेत्र १ का उम्मेद्वार किशोर खड्का लगायतले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको राप्रपा बझाङले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *